Krievija oficiāli aizliedz kukurūzas un sojas importu no ASV

1 komentārs

Krievijas Federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests Rosseļ-hoznadzor no šodienas aizliedz kukurūzas un sojas importu no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Dienests norāda, ka pēdējo divu gadu laikā pieaudzis gadījumu skaits, kad no ASV importētā kukurūza bijusi inficēta ar bīstamu sēni un ka tas pierāda Amerikas Savienoto Valstu drošības standartu kontroles sistēmas neefektivitāti. Savukārt sojas kravas regulāri saturot tādu nezāļu sēklas, ko Krievijā ievest aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievija kategoriski noliedz, ka šis aizliegums būtu politiski motivēts. Labība bija viens no nedaudzajiem Rietumu lauksaimniecības produktiem, kas netika pakļauti embargo, ko Maskava izsludināja 2014. gadā, tādējādi atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, kas tika ieviestas, reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    +1

    Protams

    Krievs, taču, sagraus to trauslo ASV tautsaimniecību!

    15.02.2016 09:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas