Krievija nosaka pārtikas embargo vēl četrām Eiropas valstīm

0 komentāri

Krievija noteikusi lauksaimniecības produkcijas embargo vēl četrām Eiropas valstīm –  Albāniju, Islandi, Lihtenšteinu un Melnkalni, kuras pievienojušās Eiropas Savienības sankcijām pret Krieviju.

Islande, reaģējot uz Krievijas paziņojumu, paudusi bažas, ka šāds Maskavas solis valsts pārtikas nozarei var radīt zaudējumus 235 miljonu eiro apmērā, kā arī skart simtiem darbavietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat Krievija paziņojusi, ka Ukrainu embargo skars no nākamā gada 1. janvāra, kad stāsies spēkā Eiropas Savienības un Ukrainas brīvas tirdzniecības līgums, ja vien Ukraina nevienosies ar Krieviju.

Jau vēstījām, ka pērnā gada augustā Krievija aizliedza ievest lielāko daļu pārtikas produktu no Eiropas Savienības valstīm, bet pagājušajā nedēļā Krievija sāka iznīcināt Rietumvalstu pārtikas produktus, kas ievesti, apejot Krievijas noteikto embargo.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas