Krievija no Nepālas esot evakuējusi arī Latvijas pilsoņus

1 komentārs
Krievija no Nepālas esot evakuējusi arī Latvijas pilsoņus
Foto: AFP/LETA

Tev noteikti jāizlasa

No Nepālas galvaspilsētas Katmandu izlidojušas divas Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas lidmašīnas ar Krievijas un vairāku citu valstu, arī Latvijas, pilsoņiem, kas pēc postošās zemestrīces nolēmuši pamest Himalaju valsti, paziņoja Krievijas vēstniecība Nepālā.

Lidmašīnās atrodas 128 Krievijas, Kazahstānas, Tadžikistānas, Uzbekistānas, Latvijas, Ukrainas un Izraēlas pilsoņi, teikts vēstniecības paziņojumā.

Evakuēto vidū ir arī kāda Krievijas iedzīvotāja, kas guvusi savainojumus, Katmandu zemestrīces rezultātā sabrūkot viesnīcai. Tiesa gan, viņa tikusi sveikā ar lauztu kāju.

Nepālas Iekšlietu ministrija otrdien paziņoja, ka bojāgājušo skaits postošajā 7,8 magnitūdas stiprajā zemestrīcē sasniedzis 5057. Aptuveni 10 000 cilvēku ir ievainoti.

Lai gan pēcgrūdieni pēc sestdien notikušās zemestrīces ir norimuši, simtiem cilvēku joprojām guļ ielās, jo viņu mājas ir sagruvušas vai draud sagrūt.

Indijā un Ķīnā zemestrīce prasījusi aptuveni 100 cilvēku dzīvību.

Foto no Nepālas:

1 komentārs

TOP komentāri

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas