Krievija no Nepālas esot evakuējusi arī Latvijas pilsoņus

1 komentārs

No Nepālas galvaspilsētas Katmandu izlidojušas divas Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas lidmašīnas ar Krievijas un vairāku citu valstu, arī Latvijas, pilsoņiem, kas pēc postošās zemestrīces nolēmuši pamest Himalaju valsti, paziņoja Krievijas vēstniecība Nepālā.

Lidmašīnās atrodas 128 Krievijas, Kazahstānas, Tadžikistānas, Uzbekistānas, Latvijas, Ukrainas un Izraēlas pilsoņi, teikts vēstniecības paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Evakuēto vidū ir arī kāda Krievijas iedzīvotāja, kas guvusi savainojumus, Katmandu zemestrīces rezultātā sabrūkot viesnīcai. Tiesa gan, viņa tikusi sveikā ar lauztu kāju.

Nepālas Iekšlietu ministrija otrdien paziņoja, ka bojāgājušo skaits postošajā 7,8 magnitūdas stiprajā zemestrīcē sasniedzis 5057. Aptuveni 10 000 cilvēku ir ievainoti.

Lai gan pēcgrūdieni pēc sestdien notikušās zemestrīces ir norimuši, simtiem cilvēku joprojām guļ ielās, jo viņu mājas ir sagruvušas vai draud sagrūt.

Indijā un Ķīnā zemestrīce prasījusi aptuveni 100 cilvēku dzīvību.

Foto no Nepālas:

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas