Krievijā nežēlīgs  noziegums – ar vilcienu apzināti notriec lāci

0 komentāri

Krievijas ziemeļu pilsētā Noriļskā uzsākta izmeklēšana par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Proti, publiski parādījies video, kurā redzams, kā vilciena lokomotīves vadītāji apzināti notriec brūno lāci.

20 sekunžu garajā video, kas uzņemts pa lokomotīves logu, redzams kā pa sliedēm skrien lācis, kurš cenšas aizmukt no tuvojošās lokomotīves. Tomēr rodas iespaids, ka vilciena vadītāji, tā vietā, lai samazinātu ātrumu, rīkojas pretēji, cenšas panākt lāci līdz beigās to notriec. Šaubas, ka tā varētu būt nejaušība un lācis nav pamanīts, kliedē tas, ka viens no lokomotīves vadītājiem, ieraugot lāci, azartiski kliedz: ”Notriec! Notriec viņu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā norāda izmeklētāji, šis gadījums nepaliks nesodīts ne tikai līdzjūtības dēļ pret lāci, bet arī tāpēc, ka vilciena vadītāji konkrētajā brīdī ir pārkāpuši dzelzceļa satiksmes noteikumus, kam varēja būt smagas sekas.

Skaties video – brīdinām, nepatīkami!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas