Krievija negrib miera uzturētājus Ukrainā

2 komentāri

Krievija ANO Drošības padomē nebalsos par miera uzturētāju ievešanu Ukrainā, paziņojis Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

“Mēs pat nebalsosim,” paziņoja Lavrovs, intervijā telekanālam Rossija 1 atbildot uz jautājumu par Krievijas rīcību gadījumā, ja Drošības padomē tiks iesniegts attiecīgs priekšlikums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja šis stāsts nonāks līdz Drošības padomei, tad tā uzreiz uzdod ģenerālsekretāram ziņot, kā pret šo iniciatīvu attiecas ne tikai viena, bet abas puses, šajā gadījumā Kijevas vara, Doņecka un Luhanska,” sacīja Lavrovs. “Citu miera uzturēšanas operāciju nav.”

Ukrainas Augstākā rada 17. martā lūdza ANO un Eiropas Savienību ievest Ukrainā miera uzturētājus.

2 komentāri

TOP komentāri

 • j
  +1

  j

  Kāda tur Krievijai darīšana un teikšana. Ukraina vēlas miera uzturētājus tātad miera uzturētājiem jābrauc. Un Krievija var daudz ko vēlēties un nevēlēties . Lai mazāk lien citas valsts iekšējās darīšanas. Bet vairāk koncentrējas uz savu valsti. Ukraina ir neatkarīga brīva valsts un pati ir tiesīga lemt ko viņas valstī vajag un ko nevajag. Nevaru izturēt to stulbo uzmacigo Krieviju .

  22.03.2015 22:43

 • ES
  +1

  ES

  Tatad no miera uzturetajiem tomer ir bail.

  22.03.2015 14:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas