Krievijā likvidē grupējumu, kas vervējis vietējos stāties “islāmistu” rindās

0 komentāri

Krievijas drošības dienesti vērienīga pretterorisma operācijā likvidējuši grupējumu, kas vervējis iedzīvotājus stāties Daesh jeb tā dēvētās Islāma valsts kaujinieku rindās.

Kopumā 11 cilvēki bija izveidojuši nocietinātu bāzi meža ielokā Krievijas dienvidos, Kabarda Balkārija republikā Ziemeļkaukāzā. Šajā bāzē tika atrasti lieli ieroču un munīcijas krājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat Krievijas drošības dienesti atklājuši, ka grupa vervējusi Krievijas pilsoņus stāties teroristu rindās Sīrijā. Drošības iestādes norāda, – tika plānoti arī vairāki bruņoti uzbrukumi Ziemeļkaukāzā.

Kopš Krievijas lidmašīnas traģēdijas Ēģiptē, kad dzīvību zaudēja 224 cilvēki, Krievijas drošības dienesti tagad ir izvērtuši plašu pretterorisma operāciju visā valstī. Izmeklēšana apstiprinājusi, ka lidmašīna eksplodējusi pēc bumbas sprādziena.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas