Krievija oficiāli apstiprina jaunu sankciju saraksta izstrādi

0 komentāri

Maskava darbojas pie jaunu sankciju izstrādes, kas tiks ieviestas gadījumā, ja savu sankciju sarakstu papildinās Rietumvalstis, apstiprināja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs (Дмитрий Песков).

Viņš Krievijas medijam ”RIA Novosti” uzsvēra, ka Krievija nav sankciju iniciators, un tās tikšot liktas lietā tad, ja ”partneri turpinās nekonstruktīvu un pat destruktīvu praksi”.

Krievija savu embargo sarakstu var papildināt ar Rietumvalstu rūpniecības precēm
no Eiropas Savienības (ES) un ASV, ziņoja laikraksts ”Vedomosti” (“Ведомости”). Saskaņā ar laikraksta pausto, Krievijas valdība var lemt daļēji vai pilnībā aizliegt automobiļu importu no ”nedraudzīgām valstīm”. Tāpat importa aizliegums var skart medicīnas preces. Šo sankciju ieviešana vēl tiks apspriesta, ziņoja laikraksts.

Krievijas amatpersonas pauda viedokli, ka automašīnu importa aizliegumu kompensēšot iekšzemes ražošanas apjoma palielināšana.

Uzņēmuma ”ASM Holding” apkopotā informācija liecina, ka importēto vieglo automašīnu Krievijā 2014.gada pirmajā pusē bija 27%, kravas automašīnu – 46%, bet autobusu – 13% no kopējā pārdošanas apjoma.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas