Krievija izraida Polijas un Vācijas diplomātus

0 komentāri

Krievijas Ārlietu ministrija pirmdien paziņojusi, ka no valsts izraidīti vairāki Polijas un diplomāti un viens Vācijas vēstniecības darbinieks.

Polijas diplomātu izraidīšanu Maskava skaidro ar darbību, kas nav savienojama ar viņu statusu. Krievija atzinusi, ka šis solis ir atbildes reakcija uz neseno Polijas lēmumu izraidīt vairākus Krievijas diplomātus ar tādu pašu pamatojumu, ar ko diplomātiskajās attiecībās parasti saprot spiegošanu. Izraidītie Polijas diplomāti jau devušies projām no Krievijas, norāda ministrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Vācijas diplomātiskās pārstāvniecības darbinieks izraidīts, reaģējot uz nedraudzīgu Berlīnes soli, proti, Krievijas diplomāta izraidīšanu. Ministrijas paziņojumā uzsvērts, ka tas nekādā veidā nav saistīts ar otrdien gaidāmo Vācijas ārlietu ministra Franka Valtera Šteinmeiera vizīti Maskavā, kur viņš ar savu Krievijas kolēģi Sergeju Lavrovu gatavojas runāt par situāciju Ukrainā. Izraidīto diplomātu vārdi netiek atklāti.

Polijas ārlietu ministrs Gžegožs Shetina paziņojis, ka Varšava uzskata Maskavas rīcību par simetrisku atbildi. “No mūsu viedokļa šis jautājums ir izsmelts,” viņš piebildis.

Kā ziņots, telekanāls NTV svētdien pārraidīja sižetu, ka no Krievijas izraidīts bijušais Latvijas parlamenta deputāts Holostovs, kuru Krievijas Federālais drošības dienests (FDD) apsūdzējis spiegošanā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas