Krievija iznīcinās 150 tonnas no Eiropas importētas cūkgaļas

4 komentāri

Krievija izplatījusi informāciju par 150 tonnu nelegāli ievestas gaļas iznīcināšanu. Krievijas amatpersonas norāda, ka gaļa ievesta no Eiropas, cenšoties maskēt to kā Dienvidamerikas produktu, ko neskar Maskavas ieviestie importa aizliegumi.

Gandrīz 150 tonnas importētas cūkgaļas pakļautas sadedzināšanai saskaņā ar Krievijas lauksaimniecības uzraudzības dienesta rīkojumu. Iemesls – gaļa Krievijā ievesta nelegāli, pārkāpjot importa aizliegumus, ko Maskava ieviesa, atbildot uz Rietumvalstu sankcijām.

Šī gaļa ražota Dānijā, bet tās galamērķis dokumentos bija norādīta Ukrainas teritorija – norāda Andrejs Pančenko, kurš pārstāv Krievijas lauksaimniecības uzraudzības dienestu Belgorodas reģionā. Šādas atzīmes dienesta amatpersonas konstatējušas uz 35 tonnām gaļas, kas tika likvidēta.

Tikmēr Samaras reģionā amatpersonu redzeslokā nonākušas 105 tonnas gaļas, kas saskaņā ar etiķetēm ražota Brazīlijā. Pieprasot papildu informāciju, Krievijas amatpersonas saņēmušas atbildi, ka gaļas izcelsmes valsts nav Brazīlija.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins jūnijā uz gadu pagarināja pārtikas importa aizliegumu no Rietumvalstīm. Aizliegums skar lielāko daļu pārtikas importa no ASV, Eiropas Savienības, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas. Pagarinājums bija atbilde uz Eiropas Savienības lēmumu atstāt spēkā sankcijas pret Krieviju saistībā ar Krimas aneksiju.

4 komentāri

TOP komentāri

 • ;)
  +1

  ;)

  tāpēc Krievijā tagad vecas tantes kļūst par sērijveida slepkavām un apēd savus upurus.

  06.08.2015 12:47

 • Jurītis
  +1

  Jurītis

  ar ko tie visu iznīcinātāji ir labāki par citiem , viņi izdara vēl lielāku postu kā tie nelegālie ievedēji , -- ja būtu mana teikšana tad es tās preces pārdotu par stipri zemākām cenām cilvēkiem ( ja prece ir atbilstoša realizācijai ) . Būtu vismaz ienākums valstij. Lai cīnītos pret šiem kontrabandistiem palielinātu kontroli. - iznīcināšana ir daudz rupjāka un gļēvāka padarīšana par kontrabandu

  06.08.2015 08:57

 • Nu re
  +1

  Nu re

  Putins: Žēl, ka no tās gaļas nevar uztaisīt kādu tanku.

  06.08.2015 05:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas