Krievija izmanto Ukrainu kā jaunāko ieroču izmēģinājuma poligonu, saka Porošenko

0 komentāri

Krievija uz Donbasu ved jaunākos ieročus, izmantojot Ukrainu kā to izmēģinājuma poligonu, sestdien paziņoja Ukrainas prezidents Petro Porošenko. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka Ukrainai ir izdevies izveidot spēcīgu armiju ar stingru garu.

“Taču mēs cīnāmies ar 20.gadsimta ieročiem pret 21.gadsimta ieročiem, jo Krievija uz Donbasu nogādā mūsdienīgus ieročus, izmantojot Ukrainu kā izmēģinājuma poligonu,” pavēstīja Porošenko, tiekoties ar ASV senatoru delegāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš senatoru delegācijai pateicās par ASV stingro atbalstu Ukrainai sarežģītajos laikos, īpaši uzsverot Ukrainas un ASV kopīgo militāro mācību nozīmi.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš pagājušā gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

ES pirmdien plāno oficiāli vēl par sešiem mēnešiem – līdz 2016.gada janvārim – pagarināt sankcijas, kas piemērotas Krievijai par tās agresiju pret Ukrainu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas