Krievija būtiski palielinājusi bumbvedēju lidojumu skaitu, brīdina NATO

1 komentārs

Krievijas provokatīvā retorika attiecībā uz kodolieročiem un bumbvedēju lidojumu skaita palielināšana ir bīstama, tā paziņojis NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Krievija plāno izvietot Kaļiņingradas apgabalā ballistiskās raķetes Iskander, bet pagājušā gadā okupētajā Krimā – tālas darbības rādiusa bumbvedējus, kas var pārvadāt kodolieročus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Stoltenbergs sacīja, ka šo plānu īstenošana radikāli mainītu drošības situāciju Eiropā. Krievija ir arī būtiski palielinājusi kodolgalviņu nestspējīgo bumbvedēju lidojumu skaitu.

”Krievijas bumbvedēji pēdējā laikā aizvien biežāk veikuši lidojumus no Japānas līdz Gibraltāram, no Krētas līdz Kalifornijai un no Baltijas jūras līdz Melnajai jūrai,” norādīja NATO ģenerālsekretārs.

Tāpat Stoltenbergs kritizē Krieviju par sasteigtu lielu militāro mācību rīkošanu, tādējādi pārkāpjot starptautiskās normas.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dadzis
    0

    Dadzis

    Ampelmanis !

    08.06.2015 15:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas