Krievija grasās uz Ukrainu sūtīt otru “humānās palīdzības” konvoju

0 komentāri

Kremlis gatavojas nosūtīt vēl vienu “humānās palīdzības” kravu uz Ukrainas austrumiem, pirmdien paziņojis Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

“Mēs ceram, ka otro konvoju būs iespējams nosūtīt tuvākajās dienās,” preses konferences laikā pavēstīja S. Lavrovs, piebilstot, ka attiecīga diplomātiskā nota Kijevai nosūtīta jau svētdien.

Tikmēr Ukrainas pretterorisma operācijas preses centrs ziņo, ka Ukrainas bruņotie spēki svētdien – Ukrainas neatkarības dienā – noturējuši kontroli pār robežu, atvairījuši uzbrukumus un iznīcinājuši apmēram 250 Krievijas algotņus.

“Par spīti ienaidnieka aktivitātei, tā pretuzbrukumiem, Ukrainas bruņotie spēki turpina noturēt jau ieņemtās pozīcijas un nodarīt teroristiem ievērojamus zaudējumus. Tika iznīcināti apmēram 250 Krievijas algotņi, astoņi ienaidnieka tanki, desmit bruņmašīnas, trīs daudzstobru reaktīvās artilērijas sistēmas “BM-21 Grad” un viena “haubice”,” teikts preses centra paziņojumā.

Paziņojumā arī norādīts, ka nezināmu iemeslu dēļ naktī pirmo reizi ilgā laikā nav notikusi Ukrainas apšaude no Krievijas teritorijas.

Krievijas diversanti, algotņi un vietējo separātistu kaujinieki aprīļa vidū Ukrainas austrumos sāka sagrābt valsts iestāžu un milicijas nodaļu ēkas, kā arī citus stratēģiskos objektus. Reaģējot uz šiem notikumiem, Ukrainas varasiestādes izvērsušas pretterorisma operāciju.

5.jūlijā separātistu bandas tika padzītas no diviem nozīmīgiem Donbasa centriem – Slovjanskas un Kramatorskas. Kaujinieki tagad savus spēkus koncentrē Doņeckā un Luhanskā.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas