Krievija draudējusi ar uzbrukumu Kijevai ASV ieroču piegādes gadījumā

0 komentāri

Krievija esot piedraudējusi ASV, ka gadījumā, ja Amerikas Savienotās Valstis piegādās ieročus Ukrainai, tā sākšot uzbrukumu Kijevai, piektdienas vakarā televīzijas raidījumā Šuster Life tiešajā ēterā paziņojis Ukrainas parlamenta deputāts Antons Geraščenko, kas pārstāv Tautas fronti.

“Biju Vašingtonā, tikos ar zināmām analītiķu grupām, uzdevu viņiem jautājumu, kāpēc prezidents Baraks Obama tik stūrgalvīgi atsakās pildīt jau oficiālos Kongresa lēmumus par ieroču piešķiršanu Ukrainai,” stāstīja Geraščenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Man sacīja, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins brīdinājis Obamu un viņa padomniekus, ka gadījumā, ja ASV piegādās Ukrainai ieročus, Putins izšķirsies ievest Ukrainā karaspēku, lai uzbruktu Kijevai visās frontēs.”

Deputāts piebilda, ka “tas ir pirmais Putina ultimāts”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas