Krievija ciena Ukrainas neatkarību, paziņojis Putins

1 komentārs

Krievija uztver Ukrainu kā brīvu un neatkarīgu valsti, ceturtdien pavēstīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins, tiešraidē atbildot uz iedzīvotāju jautājumiem.

Viņš nepiekrita komentāram, ka Krievija “palaidusi garām” Ukrainas iziešanu no tās ietekmes sfēras. “Nekādas iziešanas nebija. Ukraina ir patstāvīga un neatkarīga valsts, un pret to ir jāattiecas ar cieņu,” paziņoja Putins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat Putins paziņoja, ka karš ar Ukrainu nav iespējams.

“Nē, vados pēc tā, ka tas ir neiespējami,” sacīja Putins, atbildot uz Ukrainas robežas tuvumā dzīvojošo cilvēku jautājumu. ”Dzīvojiet mierīgi.”

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš pagājušā aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Kā janvāra beigās ANO Drošības padomes sēdē apliecināja Ukrainas vēstnieks ANO Jurijs Sergejevs, Ukrainas austrumos atrodas 12 000 Krievijas karavīru.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

1 komentārs

TOP komentāri

  • IVARS
    +1

    IVARS

    Nu tas krievelis ar galvu nedraudzējas!

    18.04.2015 23:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas