Krievijā avarē stratēģiskais bumbvedējs; divi piloti gājuši bojā

0 komentāri

Krievijas Tālajos Austrumos otrdien avarējis stratēģiskais bumbvedējs Tu-95 ar septiņiem apkalpes locekļiem, no kuriem pieci atrasti dzīvi, bet divi gājuši bojā.

“Apkalpe pameta lidmašīnu,” pavēstīja Krievijas Aizsardzības ministrija. Ministrijas paziņojumā arī norādīts, ka lidmašīna Tu-95 avārijas brīdī nav vedusi kaujas munīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apkalpei, kas veica treniņlidojumu pie Habarovskas, izdevies izlēkt ar izpletņiem, vēsta ministrija, atsaucoties uz otras šajā rajonā lidojošās lidmašīnas apkalpes sniegtajām liecībām.

“Lidmašīna avarēja vientuļā vietā, uz zemes nav nodarīts kaitējums,” teikts ministrijas paziņojumā. “Austrumu kara apgabala meklēšanas un glābšanas vienības atradušas vietu, kur piezemējās divi Tu-95 lidotāji. Abi piloti gājuši bojā.”

Piecu izdzīvojušo apkalpes locekļu veselības stāvoklis ir apmierinošs.

Pēdējo nedēļu laikā Krievijā ziņots par vairākiem negadījumiem, kas rada bažas par valsts militāro lidmašīnu drošību.

Jūnijā armija ziņoja par negadījumu, kurā bija iesaistīta līdzīga Tu-95 lidmašīna. Pacelšanās laikā Amūras reģionā aizdegās tās dzinējs.

Šā mēneša sākumā treniņlidojuma laikā Tālajos Austrumos divi piloti gāja bojā, kad avarēja lidmašīna Su-24.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas