Krievija atļauj Krimai importēt pārtiku no Ukrainas

0 komentāri

Lai izvairītos no pārtikas produktu deficīta, Krievija atcēlusi visus ierobežojumus Ukrainas produkcijas ievešanai okupētajā Krimas pussalā.

Kā pavēstīja Krievijas federālā veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienesta Rosseļhoznadzor vadītāja vietnieks Krimā un Sevastopolē Jurijs Jelanovs, pussalas valdība vērsusies pie Rosseļhoznadzor ar lūgumu atļaut Ukrainas uzņēmumiem, pat nepārbaudītiem, ievest savu produkciju Krimā. Pie šāda lēmumam pussalas vadība nonāca sakarā ar nestabilajām piegādēm ar prāmi pāri Kerčas šaurumam slikto laikapstākļu dēļ. Tāpat tas nepieļautu pārtikas produktu deficītu un cenu celšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šodien uz robežas mēs laižam cauri visus Ukrainas uzņēmumus, sekojam līdzi tam, lai nebūtu pārfasēšanas. Galvenā prasība mums ir iespējamība apskatīt autotransportu un kravas, kuras viņi ved. Tāpēc, ja ved no nepārbaudītiem uzņēmumiem, tad nākas apskatīt visu produkciju,” paziņoja Jelanovs.

Iepriekš Krievija aizliedza ievest Krimā Ukrainas produkciju, bet pēc pussalas varasiestāžu lūgumiem aizliegumu daļēji atcēla.

Krievija februāra beigās okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu, bet martā to anektēja.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas