Krievija aizliedz Holandes tulpju importu, jo tās esot bīstamas

1 komentārs

Nīderlandes ziedi rada draudus Krievijai, tādēļ to importu varētu aizliegt, – šādi paziņojis Krievijas veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests Rosseļhoznadzor.

Iespējams, viens no šāda aizlieguma iemesliem ir tas, ka Polija un Nīderlande grasās veidot kopīgu telekanālu cīņai pret Krievijas propagandu, norāda eksperti.

Otrs no iespējamajiem iemesliem varētu būt Nīderlandes stingrā prasība izveidot starptautisku tribunālu Ukrainas debesīs notriektās Malaizijas lidmašīnas lietas izmeklēšanai.

Formāli krievu augu dienests gan norāda, ka Nīderlandes ziedi saturot kaitīgus organismus, kas “rada nopietnus draudus valsts ekonomikai un lauksaimniecības produkcijai”.

Foto: Nīderlandes ziedu krāšņums:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Šarikovs jau tā ir saostījies cara Putina smaku.

    29.07.2015 20:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas