Krievi savu valsti patlaban vērtē augstāk nekā jebkad

0 komentāri

68% Krievijas iedzīvotāju uzskata, ka Krievijai ir liels spēks un tā spēlē lielu lomu starptautisko problēmu risināšanā, liecina jaunākie pētījumu centra Levada centrs aptaujas dati. Šis ir pozitīvākais novērtējums valsts vēsturē.

Ekonomiskās situācijas un cenu pieauguma dēļ tika prognozēts daudz zemāks iedzīvotāju vērtējums.
Iepriekš sociālā pētījumu centra publiskotā aptauja liecināja, ka Krievijas sabiedrībā šobrīd valdošā attieksme pret Rietumiem ir tik negatīva, kāda tā nav bijusi kopš Padomju Savienības sabrukuma.

Eksperti norāda, ka pēdējā laikā veikto aptauju rezultāti liecina par neticami agresīvas un ļoti prasmīgi izstrādātas propagandas iedarbību uz Krievijas sabiedrību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas