VIDEO: Krievi Maskavā “gāž veikalu” un izķer elektronikas preces

0 komentāri

”Ja jūs plānojat kaut ko iegādāties, tad jums tas jādara tagad. Pašreizējos apstākļos ir labi veidot ASV dolāru uzkrājumus, bet, krājot rubļus, nav izredžu vēlāk kaut ko nopirkt lētāk,” tā savu izvēli doties uz elektronikas preču veikalu skaidroja kāds tur satikts pircējs Dmitrijs Rajenko.

Kāds cits pircējs, IT jomā strādājošais Aleksejs Malakovs, atzina, ka ir iegādājies jaunu viedtelefonu Nexus 5, kā arī daudzas citas elektropreces, piemēram, jaunu veļas mazgājamo mašīnu. Par to A. Malakovs esot samaksājis 30 tūkstošus rubļu (aptuveni 443 ASV dolāru), taču jau nedaudz vēlāk tā esot maksājusi 38 tūkstošus rubļu (aptuveni 561 ASV dolāru).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, video:

Jau ziņojām ka rubļa svārstību dēļ Apple apturējusi iPhone pārdošanu Krievijā

ASV datortehnoloģiju kompānija Apple ir apturējusi savu viedtālruņu iPhone, planšetdatoru iPad un citas produkcijas pārdošanu interneta veikalos Krievijā. Krievijas rubļa kursa krišanās dēļ importēto preču pārdevējiem Krievijā esot grūti fiksēt to vietējās cenas, savu lēmumu pamatoja amerikāņu kompānija Apple.

Otrdien Krievijas rublis zaudēja 20% no savas vērtības un piedzīvoja dramatiskāko vērtības kritumu kopš 1998. gada finanšu krīzes. Trešdienas rītā Maskavas biržā rubļa kurss palielinājās līdz 87 rubļiem par vienu eiro un 70 rubļiem par vienu ASV dolāru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas