Kremlis izlēmis par teju trešdaļu palielināt izdevumus militārajām vajadzībām

0 komentāri

Laikā, kad Krievijas ekonomika sarūk, Kremlis izlēmis par teju trešdaļu palielināt izdevumus militārajām vajadzībām. Tostarp, plānots iegādāties jaunas lidmašīnas, zemūdenes, raķetes un kaujas ieročus.

Tādējādi kopējie tēriņi aizsardzībai Krievijā nākamgad pietuvosies pēcpadomju laika augstākajam līmenim – vairāk nekā 4% no Iekšzemes kopprodukta jeb 62 miljardiem dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā norāda analītiķi, kopš 2008.gada iebrukuma Gruzijā, kad Krievijas armija rīkojās haotiski un izskatījās vāji nodrošināta, pēdējo gadu laikā veiktas ievērojamas reformas. Jaunas tehnikas un ekipējuma iegādei iztērēti simtiem miljardu dolāru.

Milzīga nauda ieguldīta Krievijas militāro rūpnīcu uzlabošanā, kā arī jaunas kara tehnikas un ieroču izstrādē un ražošanā.

Šīs militārās programmas ietvaros Francijā arī pasūtīti karakuģi Mistral, kas starptautiskā spiediena dēļ pagaidām gan Krievijai netiek nodoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas