Kremlis atzīst Donbasa separātistu rīkotās vēlēšanas

0 komentāri

Svētdien, 2. novembrī, notikušās parlamenta un prezidenta vēlēšanas separātistu kontrolētajās Ukrainas Donbasa teritorijās ir “farss zem tanku un automātu stobriem”, paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko. Tikmēr Maskava atzinusi šīs vēlēšanas par leģitīmām.

Donbasā separātistu rīkotās vēlēšanas ir nosodījušas arī ASV un Eiropas Savienība (ES). Jaunā ES augstā pārstāve ārlietās Frederika Modžerīni ir sacījusi, ka balsojums ir jauns šķērslis mieram.

ES jau iepriekš bija draudējusi, ka gadījumā, ja Krievija atbalstīs Donbasa separātistu vēlēšanas, tā vērsīsies pret Krieviju ar jaunām sankcijām.

Sākotnējie pašpasludināto republiku prezidenta vēlēšanu rezultāti “Doņeckas tautas republikā” liecina, ka pārliecinoši uzvarējis pašpasludinātās republikas vadītājs Aleksandrs Zaharčenko. Viņš ieguvis vairāk nekā 70% balsu. Līdzīgs rezultāts esot Luhanskā, kur lielāko daļu balsu ieguvis tur ieceltais premjers Igors Plotņickis – viņš separātistu vēlēšanās esot ieguvis vairāk nekā 60% balsu.

Lūk, foto no Donbasa!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas