Korupcijas skandāls Maķedonijā: tūkstošiem cilvēku sarīko masu nekārtības

0 komentāri

Plašas nekārtības Maķedonijā. Vairāki tūkstoši Maķedonijas iedzīvotāju ar Molotova kokteiļiem, akmeņiem un olām apmētājuši prezidenta rezidenci, Tieslietu ministriju un citas valdības ēkas.

Sadursmes izcēlušās pēc tam, kad prezidents Ģorge Ivanovs  amnestējis visus politiķus, kuri bijuši iesaistīti plašā korupcijas un noklausīšanās skandālā. Tajā iepīts arī Maķedonijas bijušais premjerministrs Nikola Grujevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Prezidents paziņojis, ka ar šādu soli vēlējies izbeigt valstī radušos politisko strupceļu. Protestētāji uzskata, ka prezidents ir korumpēts un pieprasa nekavējoties atcelt amnestijas. Lai savaldītu agresīvi noskaņotos protestētājus, policija bijusi spiesta izmantot asaru gāzi un ūdensmetējus.

Foto

Vairāki simti cilvēku arestēti. Jau vēstīts, ka politiskā krīze Maķedonijā sākās pēc tam, kad atklātībā nāca ziņas, ka Maķedonijā valdošie konservatīvie nelikumīgi noklausījušies 20 tūkstošu cilvēku telefonsarunas. Viņu vidū bija policisti, tiesneši, žurnālisti un ārvalstu diplomāti.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas