Korupcijā apsūdzētais Tallinas mērs Savisārs pat negrasās atkāpties no amata

0 komentāri

Kukuļņemšanā apsūdzētais Tallinas mērs Edgars Savisārs no sava amata negrasās atkāpties. Viņš paziņojis, ka apsūdzības korupcijā organizējuši viņa politiskie pretinieki.

Politiķi aizturēja un nopratināja viņa mājās Hundisilmas ciematā. Igaunijas Drošības policijai ir aizdomas, ka Savisārs kukuļus pieņēmis vairākkārt pēdējo gadu laikā un to kopējā vērtība varētu būt vairāki simti tūkstoši eiro. Gan aizdomās turamais, gan viņa vadītā Centra partija apsūdzības sauc par politisku atriebību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savisārs apsūdzēts par kukuļu ņemšanu sev un Centra partijas labā, taču partijai apsūdzības nav izvirzītas. Šī nav pirmā reize, kad likumsargiem radušās līdzīgas aizdomas par prokrieviskā politiķa darbībām – pirms pieciem gadiem atklājies, ka viņa partiju finansiāli atbalstījis toreizējais Krievijas Dzelzceļa vadītājs Vladimirs Jakuņins.

Edgara Savisāra ciemošanās Rīgā:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas