Kopenhāgenas uzbrucējs, iespējams, kļuvis par islāma radikāli tieši cietumā

0 komentāri

Dānijas policija oficiāli apstiprinājusi Kopenhāgenas šāvēja personību. Kā tas jau bija minēts neoficiāli, uzbrucējs bija 22 gadus vecais Omārs Abdels Hamids al Huseinī.

Jaunietis bijis tikko iznācis no cietuma, kur izcietis sodu par saduršanu. Cietuma administrācija vēl septembrī bija brīdinājusi Dānijas Pretterorisma aģentūru, ka uzbrucējs, iespējams, cietumā ticis radikalizēts. Vai tas tika ņemts vērā, jaunieti atbrīvojot, šobrīd tiek izmeklēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā divos uzbrukumos Kopenhāgenā aizvadītajā sestdienā al Huseinī raidīja 40 šāvienus. Uzbrukumā kafejnīcā, kur notika lekcija par vārda brīvību, viņš izšāva 28 reizes. Jaunietis centās kafejnīcā iekļūt caur rezerves izeju, pie kuras nošāva kādu 55 gadus vecu vīrieti. Vēlāk sinagogā al Huseinī nogalināja apsargu un svētdien trīs reizes paspēja izšaut uz policistu, kurš viņu centās apturēt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas