Konflikts Ukrainā: cīņā ar prokrieviskajiem separātistiem dzīvības zaudējuši vismaz pieci ukraiņi

0 komentāri

Saasinās situācija Ukrainas austrumos. Sadursmēs starp Ukrainas armijas karavīriem un prokrieviskajiem separātistiem pēdējo trīs dienu laikā dzīvību zaudējuši vismaz pieci Ukrainas karavīri, bet vēl vairāki ievainoti.

Mēneša laikā kopumā kaujās dzīvību zaudējuši 25 cilvēki, kas kopš Minskā noslēgtā pamiera ir lielākais skaits. Eiropas drošības un sadarbības organizācijas misija, kas pārrauga Minskas vienošanos apstiprina, ka katru dienu tiek fiksēti desmitiem pamiera pārkāpumu, turklāt novērota bruņojuma palielināšanās konflikta skartajās teritorijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākā spriedze saglabājas Doņeckas un Luhanskas apgabalos. Jaunākie ANO dati liecina, ka kopš 2014. gada aprīļa karadarbībā Ukrainas austrumos dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā deviņi tūkstoši cilvēku, bet vairāk nekā 21 tūkstotis ievainoti. Vēl vismaz divi miljoni cilvēku bijuši spiesti doties bēgļu gaitās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas