Komiķi uzdodas par Putinu un pamatīgi izjoko Eltonu Džonu

0 komentāri

Krievijas komiķi izjokojuši pasaulē populāro mūziķi seru Eltonu Džonu, liekot mūziķim domāt, ka viņam piezvanījis Krievijas prezidents Vladimirs Putins, lai pārrunātu seksuālo minoritāšu tiesības valstī.

Viens no komiķiem uzdevies ar Putina preses sekretāru Dmitriju Peskovu un tulkoja sarunu, bet otrs atveidojis pašu prezidentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viltus zvans Eltonam Džonam sekoja pēc raidsabiedrības BBC intervijas ar mākslinieku, kurā viņš izteica vēlēšanos tikties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, lai pārrunātu prezidenta attieksmi pret seksuālo minoritāšu tiesībām Krievijā.

Viņaprāt, Putina attieksme pret seksuālo minoritāšu pārstāvjiem ir izolējoša, aizspriedumaina un smieklīga.

Starptautiskā Cilvēktiesību aizsardzības organizācija paziņojusi, ka Krievijā pēdējo gadu laikā, kopš Putins parakstīja pretrunīgi vērtēto likumu, kas aizliedz homoseksuālisma propagandu nepilngadīgo vidū, būtiski pieaudzis homofobisku uzbrukumu skaits.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas