Kolumbijā vilciena satiksme kļuvusi par tūristu priekšrocību

0 komentāri
Kolumbijā vilciena satiksme kļuvusi par tūristu priekšrocību
Ilustratīvs foto: AP/SCANPIX

Kolumbijas iedzīvotāji ir noguruši no pārpildītiem autobusiem un lūdz atjaunot savulaik likvidēto vilcienu satiksmi – pēdējos gados daudzmiljonu valstī ar vilcienu vadā vairs tikai tūristus.

No savulaik plaukstošās vilcienu sistēmas tagad Kolumbijas galvaspilsētā Bogotā pāri palikuši vairs tikai sarūsējuši un pamesti vilcienu vagoni. Esošā sabiedriskā transporta sistēma sagādā likstas ikdienu – tā nespēj nodrošināt pieaugošā pasažieru skaita vajadzības.

Lai tiktu no viena galapunkta līdz otram – pie autobusu pieturām veidojas simtiem cilvēku garas rindas, bet esošais sabiedriskais transports ir tik ļoti pārpildīts – ka ikviens brauciens ir jauns izaicinājums.

Lai attīstītu 3600 kilometrus garo dzelzceļa tīklu 90. gadu sākumā Kolumbijas valdība tajā investēja lielu naudas summu, taču pēc tam, kad valdība nolēma ieguldīt arī lielceļu attīstībā, – dzelzceļš tika atstāts novārtā. Tagad vienīgā iespēja tūristiem un vietējiem izbaudīt braucienu ar vilcienu, ir izmantot kompānijas, kas organizē vēsturiskos braucienus, pakalpojumus.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas