Kolumbijā vilciena satiksme kļuvusi par tūristu priekšrocību

0 komentāri

Kolumbijas iedzīvotāji ir noguruši no pārpildītiem autobusiem un lūdz atjaunot savulaik likvidēto vilcienu satiksmi – pēdējos gados daudzmiljonu valstī ar vilcienu vadā vairs tikai tūristus.

No savulaik plaukstošās vilcienu sistēmas tagad Kolumbijas galvaspilsētā Bogotā pāri palikuši vairs tikai sarūsējuši un pamesti vilcienu vagoni. Esošā sabiedriskā transporta sistēma sagādā likstas ikdienu – tā nespēj nodrošināt pieaugošā pasažieru skaita vajadzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai tiktu no viena galapunkta līdz otram – pie autobusu pieturām veidojas simtiem cilvēku garas rindas, bet esošais sabiedriskais transports ir tik ļoti pārpildīts – ka ikviens brauciens ir jauns izaicinājums.

Lai attīstītu 3600 kilometrus garo dzelzceļa tīklu 90. gadu sākumā Kolumbijas valdība tajā investēja lielu naudas summu, taču pēc tam, kad valdība nolēma ieguldīt arī lielceļu attīstībā, – dzelzceļš tika atstāts novārtā. Tagad vienīgā iespēja tūristiem un vietējiem izbaudīt braucienu ar vilcienu, ir izmantot kompānijas, kas organizē vēsturiskos braucienus, pakalpojumus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas