Kobzons, Valērija un Gazmanovs Jaungada koncertā ņirgājas par Latvijas sankcijām

26 komentāri

Krievijā pazīstamie skatuves mākslinieki, kuri aizvadītajā vasarā netika ielaisti Latvijā uz pasākumu Jaunais vilnis, sarakstījuši dziesmu ar nosaukumu – Dziesma par sankcijām. Piedevām dziesma tiek dziedāta komponista Raimonda Paula mūzikas pavadībā. 

Jau vēstīts, ka Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

26 komentāri

TOP komentāri

 • kombinzons
  +1

  kombinzons

  kaut kā šķībi dzied, lasharas :D

  05.01.2015 22:21

 • Regīna
  +1

  Regīna

  Lai dzīvojas savā Krievijā un dzied saviem tautiešiem, taču nē, krieviem Eiropa kā bitēm medus, viņiem neinteresē sava zeme ne Soči, ne Krima, bet gan Eiropa,kur visticamāk iebraukt turpmāk būs liegts! Naudu viņi atstāj Jūrmalā, ha-ha! Nu un?! Vēlētos, lai "Jaunais vilnis" nenotiek Latvijā, vismaz Latvijas tauta neizskatīsies pēc pērtiķiem, kuri stāv NOŽOGOTI aiz žoga, un skatās kā uz citplanētiešiem uz "biezajiem" krieviem, kuri to vien dara kā izrādās! "Jauno vilni" tikpat labi var skatīties pa TV, un nepazemoties stāvot aiz restēm!

  04.01.2015 23:40

 • Kolosāls
  +1

  Kolosāls

  Kamoon! Šitie un ņirgājās? Pusgads jau pagājis, un vēl bimbā par ballīti, uz kuru nevarēja atbraukt!

  03.01.2015 21:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas