Kļuvušas zināmas jaunas detaļas par traģisko apšaudi Igaunijā

0 komentāri

Pēc traģiskā negadījuma Igaunijā, kur skolēns nošāvis skolotāju, plašu uzmanību piesaistījis 15 gadu vecā pusaudža sociālā tīkla Facebook profils.

Tajā viņš ievietojis depresīvus attēlus, tostarp, piemēram, ierakstu ”Nevērtējiet mani tāpēc, ka esmu kluss,” vai ”Neviens slepkavību neplāno skaļi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Igaunijas mediji ziņo, ka pusaudža paziņas viņu raksturojuši kā sekmīgu skolnieku un atklātas dabas cilvēku, savukārt viņa sociālā tīkla Facebook profils varētu palīdzēt gūt skaidrojumu notikušajam. Vairāku gadu garumā tajā atrodams visai maz teksta, bet daudz attēlu par kara, ieroču un vardarbības tēmu, tostarp fotogrāfijas, kurās redzams, kā viņš apgūst viduslaiku cīņas mākslu.

Pašlaik policija pret zēnu ierosinājusi krimināllietu par slepkavību. Tiek arī izvērtēts, vai līdzatbildība notikušajā nebūtu jāuzņemas arī zēna tēvam.

Igaunijas amatpersonas par notikušo izteikušas līdzjūtību nogalinātās skolotājas tuviniekiem, un valsts prezidents paziņojis, ka šī nav tikai vienas skolas vai vienas pilsētas, bet gan visas valsts traģēdija.

27. oktobrī neilgi pirms plkst. 14. 00 kādā skolā Vīlandē notika apšaude, kurā dzīvību zaudēja skolotājs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas