Klintone piesakās cīņai par prezidenta amatu: Amerikāņiem ir vajadzīgs čempions, un es gribu tas būt!

0 komentāri

”Amerikāņiem ir vajadzīgs čempions ik dienu, un es gribu šis čempions būt,” tā bijusī ASV Valsts sekretāre Hilarija Klintone oficiāli paziņojusi par savu nodomu kandidēt ASV prezidenta amatam nākamā, 2016. gada, vēlēšanās.

“Jūs varat ko vairāk nekā vienkārši iztikt, jūs varat iet uz priekšu un tur arī palikt, jo kad ģimenes ir spēcīgas, arī Amerika ir spēcīga. Tādēļ es dodos ceļā, lai nopelnītu jūsu balsi,” pauda politiķe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja H. Klintone uzvarētu gaidāmajās vēlēšanās, tad viņa kļūtu par pirmo sievieti augstajā amatā.

67 gadus vecā demokrātu politiķe par kandidēšanu paziņoja video vēstījumā sociālās saziņas vietnēs.

Šobrīd H. Klintone tiek uzskatīta par līderi gan demokrātu vidū, gan arī, salīdzinot ar visiem iespējamiem republikāņu kandidātiem. 2008. gadā H. Klintone jau bija iesaistījusies cīņā par prezidenta krēslu, taču zaudēja savam partijas biedram Barakam Obamam.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas