Ķīnas uzņēmums palīdzēs amerikāņiem tikt vaļā no atkritumiem

0 komentāri

Ieguldot divus miljardus ASV dolāru, kāds Ķīnas uzņēmums gatavs Amerikā pārstrādāt atkritumus. Nesen ir panākta vienošanās, kas ļauj sākt valstī darboties ķīniešu kompānijai, kura ražo papīru no lauksaimniecības produktu pārpalikumiem.

Virdžīnijas štata auglīgajā zemē lauksaimnieki audzē lucernas, sojas pupas un kukurūzu. Gadiem ilgi zemniekiem nav bijis, kur likt lauksaimniecības atkritumus, tāpēc tie nonākuši kompostā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atkritumus tagad ir gatavs uzpirkt Ķīnas papīra ražošanas uzņēmums, kurš plāno tos pārvērst vērtīgos izstrādājumos. Uzņēmums ražo, piemēram, papīra glāzes, šķīvjus, salvetes un virtuves dvieļus. Lai gan šīs kompānijas ražotie produkti, pārstrādājot lauksaimniecības pārpalikumus, maksā dārgāk, uzņēmēji cer, ka naudas maku būs gatavi atvērt zaļi domājošie pircēji, kuriem rūp vides aizsardzība.

Ķīniešu uzņēmēji gatavi investēt jaunajā ražotnē divus miljardus dolāru, radot divus tūkstošus jaunu darbavietu un dažādojot Virdžīnijas štata ekonomiku.

Paplašinot savu darbību ar ražotni ASV, ķīniešu uzņēmumam būs iespēja iekarot pasaules lielāko tirgu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas