Ķīnas pilsēta saražo 60% no visiem pasaules Ziemassvētku rotājumiem

2 komentāri
Ķīnas pilsēta saražo 60% no visiem pasaules Ziemassvētku rotājumiem
Foto: REUTERS
Tie nav rūķi – mazi vīriņi ar garām bārdām, kas, dziedot līksmas Ziemassvētku dziesmas, Salavecim palīdz sagādāt dāvanas un rotājumus, lai iepriecinātu visus, kas svin Ziemassvētkus. Tie ir Ķīnas pilsētas Jivu iedzīvotāji, kas saražo apmēram 60% no visiem pasaules Ziemassvētku rotājumiem  – spožām virtenēm, eglītes rotājumiem, spīdumiem, bumbuļiem, utt.

1. Pilsēta, kur top Ziemassvētku rotājumi

1/7
2 komentāri

TOP komentāri

 • ķ
  0

  ķ

  Bet mēs nemākam saražot 60% pasaules ziemassvetku rotaajumus.

  20.12.2014 23:18

 • k
  0

  k

  Pie mums LV arī ir vietas kur pa 12 stundu darbadienu var nopelnit 400 eiro uz rokas

  20.12.2014 22:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas