Ķīnas akciju tirgū nopietna krīze; sekas var būt nopietnākas nekā Grieķijas kraham

0 komentāri

Vēl nopietnāka ietekme par Grieķijas krīzi un Atēnu nespēju panākt vienošanos ar kreditoriem varētu būt Ķīnas akciju tirgus sabrukumam, ziņo LNT Ziņas.

Kritums Ķīnas biržās turpinās jau trešo nedēļu. Pirms tam tas vairāk nekā gadu bija piedzīvojis nepārtrauktu kāpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš jūnija vidus Ķīnas fondu tirgus zaudējis 30% no savas vērtības. Ķīnas valdība jau sākusi īstenot pasākumus, lai mazinātu nestabilitāti finanšu tirgū, taču tie pagaidām nav devuši rezultātus.

Vairāk nekā 1200 kompānijas apturējušas savu akciju tirdzniecību Ķīnas kontinentālās daļas biržās – tie ir 43% no kopējā biržās kotēto uzņēmumu skaita.

Pastāv bažas, ka draudošais Ķīnas fondu tirgus sabrukums var izraisīt daudz tālejošākas sekas nekā Grieķijas parādu krīze.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas