Ķīna rīko militāro parādi un demonstrē savu spēku

0 komentāri

Par godu 70 gadadienai kopš uzvaras pār Japānu Otrajā pasaules karā Ķīnā sākusies vērienīga militārā parāde.

Jau no trešdienas vakara Pekinā tika slēgtas visas centrālās ielas un noritēja pēdējie gatavošanās darbi pasākumam. Militārajā parādē Ķīna demonstrējusi savu militāro un politisko spēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parādē piedalās 12 tūkstoši karavīru, simtiem bruņumašīnu un militāro lidaparātu. Tāpat tiek demonstrēti jaunākie ieroči un militārie transportlīdzekļi.

Lai piedalītos vērienīgajā parādē, Ķīnā ieradies arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Rietumvalstu līderi šajā parādē atteikušies ierasties.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas