Ķīlnieku krīze Beļģijā – četri vīrieši iebrūk dzīvoklī

0 komentāri

Četri bruņoti vīrieši iebrukuši kādā dzīvoklī Beļģijas pilsētā Gentā. Policija norobežojusi apkārtni.

Oficiāli neapstiprinātas ziņas liecina, ka četri cilvēki saņemti kā ķīlnieki, un policija mudinājusi nama iedzīvotājus palikt dzīvokļos pašu drošības dēļ.

Foto: AFP/SCANPIX

Foto: AFP/SCANPIX

Foto: AFP/SCANPIX

Foto: AFP/SCANPIX

”Viņi atrodas ēkā, taču nav skaidrs, kas iekšā notiek,” paziņojis policijas pārstāvis. Vietējās amatpersonas ziņo, ka pašlaik nav pamata domāt, ka ķīlnieku saņemšana būtu saistīta ar islāmistu grupējuma Islāma valsts aktivitātēm. ”Tas nav tāds pats incidents kā Sidnejā,” sacīja policijas pārstāvis.

Sidnejā teroristi sagrābuši 40 ķīlniekus, draudi par četriem spridzekļiem pilsētā

Austrālijas lielākajā pilsētā Sidnejā bruņotas personas par ķīlniekiem saņēmušas aptuveni 40 kafejnīcas Lindt apmeklētājus un darbiniekus. Amatpersonas pieļauj, ka uzbrucēji, visticamāk, ir grupējuma Islāma valsts kaujinieki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas