Kijeva: Ukrainā vēl joprojām atrodas ap 10 000 Krievijas karavīru

0 komentāri

Neskatoties uz pamieru, aptuveni 10 000 Krievijas karavīru un to smagie ieroči vēl joprojām atrodas kaujinieku kontrolētajās Austrumukrainas teritorijās, otrdien paziņojis Ukrainas ģenerālštāba priekšnieks Viktors Muženko.

“Krievijas karavīru skaits ir aptuveni no 6000 līdz 8000, tomēr daži avoti vēsta, ka to ir aptuveni 10 000,” apstiprināja Muženko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī pie Ukrainas austrumu robežas atrodas aptuveni 50 000 karavīru, kur vēl joprojām tiek piegādāti smagie ieroči par spīti uguns pārtraukšanai kopš 9.decembra.

Pamiers ar prokrieviski noskaņotajiem kaujiniekiem tika ieviests, cerot uz astoņus mēnešus ilgušā konflikta pārtraukšanu. Saskaņā ar ANO sniegto informāciju, kopš konflikta sākuma dzīvības zaudējuši vismaz 4700 cilvēki, savukārt gandrīz viens miljons cilvēku devies bēgļu gaitās.

Kijeva un Rietumvalstis vairākkārt apsūdzējušas Krieviju karaspēka nosūtīšanā uz Ukrainu, lai sniegtu atbalstu vietējiem kaujiniekiem, savukārt Maskava visas apsūdzības noliedz.

Muženko arī norādīja, ka kopš pamiera sākuma Maskava kaujiniekiem turpina sūtīt smagos ieročus un papildspēkus, tostarp karavīru transportu, bruņutransportierus, tankus un artilēriju.

Neskatoties uz atsevišķiem gadījumiem, kad tiek apšaudītas Ukrainas spēku pozīcijas, pamiers turpinās.

“Smago ieroču – raķešu Grad, artilērijas, mīnmetēju – apšaudes samazinājušās līdz divām vai trīs reizēm dienā,” apstiprināja ģenerālštāba priekšnieks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas