Kijeva: Ukrainā ik dienu ierodas 100 krievu algotņu

0 komentāri

Ik dienu Ukrainā no Krievijas ierodas aptuveni simts algotņu, taču reizēm to skaits sasniedz pat tūkstoti, televīzijas kanāla “TRK Ukraina” tiešajā ēterā otrdienas vakarā paziņojis iekšlietu ministra padomnieks Antons Geraščenko.

Algotņi tiekot vervēti visā Krievijas teritorijā, un tos motivē gan nauda, gan ideoloģiski apsvērumi, norādīja Geraščenko.

Tikmēr naktī uz trešdienu Ukrainas austrumos prokrieviskie kaujinieki turpinājuši intensīvu valdības bruņoto spēku apšaudi, taču armijai kritušo nav, ziņo organizācijas “Informatīvā pretestība” koordinators Dmitro Timčuks.

“Pēc mīnmetēju apšaudes teroristu grupējums [pie Bubrivkas Amvrosijivkas rajonā] veica uzbrukumu ar septiņiem tankiem, kuri naktī ievesti no Krievijas,” teikts paziņojumā Timčuka “Facebook” lapā.

Savukārt Ukrainas pretterorisma operācijas preses centrs vēsta, ka kaujās pie Dubrivkas iznīcināti pieci spēkrati, kas plkst.04.42 šķērsojuši valsts robežu.

Novērojami teroristu mēģinājumi atgūt zaudētās teritorijas pie Doņeckas un Horļivkas, kā arī kaujinieku pārgrupēšanās Luhanskas, Pervomaiskas, Alčevskas un Stahanovas rajonos, lai izvairītos no nokļūšanas aplenkumā un sakopotu savus spēkus. Pastiprinājušies arī mēģinājumi atgūt kontroli pār pierobežas zonu.

Visu nakti Ukrainas armijas vienības pie Luhanskas un Doņeckas tika apšaudītas ar granātmetējiem AGS-17 un reaktīvajiem mīnmetējiem “Grad”.

No Krievijas Federācijas puses tika apšaudīts Dolžanskas robežšķērsošanas punkts.

Šobrīd Ukrainas vienības gatavojas Pervomaiskas atgūšanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas