Kijeva: Doņeckas teroristu gūstā vēl ir 400 cilvēku

0 komentāri

Teroristu organizācijas Doņeckas tautas republika pārstāvju paziņojums par visu karagūstekņu nodošanu Ukrainas varasiestādēm neatbilst patiesībai, sociālajā tīklā Facebook paziņojis Ukrainas Drošības dienesta (UDD) priekšnieka padomnieks Markijans Lubkivskis.

Nepatiesa ir informācija kā par 1379 gūstā turētiem teroristiem, tā arī par to, ka “16 karavīri, kuri šodien tika nodoti Ukrainas pusei, bijuši pēdējie karavīri, kas tikuši turēti gūstā tā dēvētajā DTR. Mēs rēķināmies ar vēl aptuveni 400 mūsu tautiešu atdošanu,” akcentēja Lubkivskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš piebilda, ka jautājums par gūstekņu atdošanu ir “ļoti sarežģīts un delikāts”, tomēr Ukrainas puse jautājumā par mūsu karavīru, virsnieku un civilistu atgriešanos mājās pieturas pie principa “visus pret visiem””.

Doņeckas teroristi pirms tam bija paziņojuši, ka Ukrainas drošības struktūru pārstāvjiem nodoti pēdējie 16 sagūstītie karavīri.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas Rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas