Kijeva aizliedz rādīt filmu Brālis-2, jo tajā redzamas ainas, kas ir pazemojošas ukraiņiem

0 komentāri

Ukrainas Valsts kino aģentūra aizliegusi demonstrēt Krievijā tapušo filmu Brālis-2, kā arī divus Krievijas televīzijas seriālus.

”Runa ir par filmu Brālis-2, kuras izrādīšana ir aizliegta kinoteātros un televīzijā, kā arī publiskos komerciālos un mājas video seansos visā Ukrainas teritorijā, jo tajā redzamas ainas, kas ir pazemojošas ukraiņiem pēc nacionālajām pazīmēm, turklāt šīs filmas izrādīšana būtu nekorekta laikā, kad valsts austrumos notiek agresija,” paskaidroja aģentūrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Demonstrēšanas tiesības liegtas televīzijas seriāliem No kapteiņa Čeņajeva dzīves un Zirnekļa tīkls-8. Abās lentēs popularizētas Krievijas drošības struktūras un veidots pozitīvs šo struktūru darbinieku tēls.

Aģentūra “uzskata par nepiemērotu šo lenšu demonstrēšanu apstākļos, kad Krievija nelikumīgi anektējusi Krimu un Ukrainas austrumos turpinās agresija”, sacīja aģentūras direktors Filips Iļjenko.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Kā janvāra beigās ANO Drošības padomes sēdē apliecināja Ukrainas vēstnieks ANO Jurijs Sergejevs, Ukrainas austrumos atrodas 12 000 Krievijas karavīru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas