Kenijā pēc slaktiņa universitātē aizturēti pieci cilvēki

0 komentāri

Kenijas policija saistībā ar slaktiņu vienā no universitātes pilsētiņām valsts austrumos, kura laikā somāļu islamistu grupējuma Shebab kaujinieki noslepkavoja 148 cilvēkus, arestējusi piecus aizdomās turamos, tostarp personas, kas tiek uzskatītas par šī nozieguma plānotājiem.

Iekšlietu ministrs Mvenda Njoka pavēstīja, ka aizdomās turamie šobrīd tiek nopratināti. Ministrs piebilda, ka trīs no aizturētajiem ir uzbrukuma koordinatori, kas arestēti, kad tie mēģinājuši bēgt uz Somāliju, bet atlikušie divi tikuši sagūstīti operācijas laikā Moi universitātes pilsētiņā. Vēl četri teroristi tika likvidēti operācijas laikā, pavēstīja Njoka.

Viens no operācijas laikā aizturētajiem ir universitātes apsargs, bet otrs – kāds Tanzānijas pilsonis, pie kura atrastas rokasgranātas. Aizturētais apsargs ir somāļu izcelsmes Kenijas pilsonis, un pie viņa atrasta islāma ekstrēmistu literatūra.

Kā ziņots, Shebab kaujinieki ceturtdien ap saullēktu iebruka Moi universitātes pilsētiņā Garisā, kas atrodas aptuveni 350 kilometrus uz austrumiem no Nairobi.

Drošības spēkiem universitātes teritoriju izdevās atbrīvot tikai vēlu vakarā, kad dzīvību bija zaudējuši jau 148 studenti un drošības dienestu pārstāvji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas