Ķelnē sievietes vairs nejūtas droši – visi varmākas vēl aizvien ir uz brīvām kājām

1 komentārs

Ķelnes policijas apcietinājumā atrodas tikai piecas personas, un arī vien uz aizdomu pamata par sieviešu aplaupīšanu Jaungada naktī. Taču, kuri vīrieši masveidā seksuāli uzmācās simtiem sieviešu un divas izvaroja, Ķelnes policija joprojām nespēj noskaidrot. 

Tā kā visi uzbrucēji joprojām atrodas uz brīvām kājām, tad sievietes Ķelnē jūtas ļoti neomulīgi, un ir pieaudzis pārdoto piparu gāzes baloniņu skaits pašaizsardzībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ķelnē šobrīd policija ir būtiski pastiprinājusi savu vizuālo klātbūtni ar patruļām ielās, taču sievietes atzīst, – drošības sajūtas neesot vienalga.

“Šeit es nejūtos droši, ir jāuzmanās. Kad robežas ir vaļā, jebkurš te var iebraukt ar jebkādiem nodomiem,” LNT Ziņām stāsta kāda sieviete no Ķelnes.

Jaunā sieviete no Diseldorfas, kurā arī notika uzbrukumi Jaungada naktī, vērtē, – imigrantu vīriešu uzbrukumi ir emocionāli traumējuši pat tās sievietes Vācijā, kuras nav starp cietušajām. Neviena bez liekas vajadzības ārā uz ielas vakarā iet nevēlas.

Atousa, Diseldorfas iedzīvotāja:

Daudz sevi nespēju pasargāt. Kā sievietei man nav pietiekami spēka. Kad man tomēr ir jāiet uz ielas, vienmēr ņemu līdzi savu piparu gāzes baloniņu. Ja kaut kas nelāgs atgadīsies, ceru, ka tas mani pasargās.

Vācijas pilsētās, kurās notika masveida uzbrukumi sievietēm, dzīvo ievērojams skaits latviešu sievietes. Arī viņām, ja ne jau šobrīd ir kabatā piparu vai asaru gāzes baloni, tad vismaz tuvākajā laikā gan būšot.


Maija Raisa, Ķelnē dzīvojošā latviete:

Vīrs arī raizējas par mani, un tagad patiesībā to piparu baloniņus ir pasūtījis internetā, jo tagad visi veikali ir tukši, pēc visiem šiem notikumiem vienkārši nav. Nav.

Visā Vācijā ir strauji pieaudzis pieprasījums arī pēc ieročiem. Pēc visiem Jaungada notikumiem policija līdz šim brīdim ir saņēmusi vairāk nekā 300 iesniegumus ar lūgumu izsniegt ieroča nēsāšanas atļauju. Tas ir tikai par simts mazāk nekā visā pagājušajā gadā kopā.

Foto:

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Tantiņa
    0

    Tantiņa

    Lai arī saprotu, ka baloniņš itkā sniedz nelielu drošību, bet- ja uzbrucēju ir daudz, uzpūtīsi vienam, bet parējie izraus baloniņu no rokām un varbūt sapūtīs pašai virsū....Viņi tak ir kā zvēri-ko pret tiem viens baloniņš ! Tas tikai viņus vēl vairāk nokaitinās.

    17.01.2016 15:24

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas