FOTO: Ķelnē pastiprinātos drošības apstākļos sākas ikgadējais karnevāls

0 komentāri

Ceturtdien Ķelnē pastiprinātu drošības pasākumu gaisotnē sākas ikgadējais karnevāls, kas ilgs piecas dienas.

Pēc Vecgada vakarā notikušajiem seksuālajiem uzbrukumiem sievietēm Ķelnes policija solījusi gādāt, lai nekas tāds neatkārtotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ceturtdien pilsētas ielās patrulēs divarpus tūkstoši policistu, kas ir krietni vairāk, nekā bija mobilizēti Jaungada nakts svinībās. Lai nodrošinātu kārtību, Ķelne ir ieguldījusi teju pusmiljonu eiro personālā un resursos.

Likumsargiem palīdzēs arī 830 ugunsdzēsības un glābšanas dienestu pārstāvji.

Jau vēstīts, ka policija izmeklē aptuveni 1000 iesniegumu par uzbrukumiem sievietēm, kas Vecgada vakarā notika četrās pilsētās Ziemeļreinas-Vestfālenes federālajā zemē, galvenokārt, Ķelnē. Policija secinājusi, ka vairums aizdomās turamo ir patvēruma meklētāji un nelegālie imigranti no Ziemeļāfrikas.

Foto: Ķelnē ar pastiprinātiem drošības pasākumiem sācies karnevāls

”Ķelne, piedod!” Bēgļi jūtas ļoti neērti un dāvina sievietēm ziedus

Pēc ziemeļafrikāņu-arābu imigrantu pastrādātajiem masveida seksuālajiem uzbrukumiem Ķelnē būtiski pasliktinājusies daļas Vācijas iedzīvotāju attieksme pret nekontrolēto bēgļu uzņemšanu. Savukārt bēgļiem, kuri jau ieradušies Vācijā, ir bailes, ka vācieši šobrīd viņus visus pielīdzinās uzbrucējiem un tādēļ Vācijas iedzīvotāji mazinās savu viesmīlību.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas