Kazahstānas prezidents neizslēdz iespēju izstāties no Eirāzijas savienības

0 komentāri

Kazahstāna var izstāties no Eirāzijas ekonomiskās savienības, ja tiks apdraudēta valsts drošība, intervijā telekanālam ”Khabar TV Channel” paziņojis valsts prezidents Nursultans Nazarbajevs (Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев).

Foto: ITAR TASS

Foto: ITAR TASS

Kazahstānas prezidents Nursultans Nazarbajevs:

Ja netiks pildīti vienošanās noteikumi, Kazahstānai ir tiesības izstāties no Eirāzijas ekonomiskās savienības. Esmu to teicis arī iepriekš, un atkārtoju arī tagad. Kazahstāna nebūs daļa no organizācijas, kas rada draudus mūsu neatkarībai. Mūsu neatkarība ir vislielākais dārgums, par ko cīnījās mūsu vectēvi. Pirmkārt, mēs nekad nevienam to neatdosim, un, otrkārt, mēs darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai to aizsargātu.

Patlaban Krievija, Baltkrievija un Kazahstāna ir vienlīdzīgas Eirāzijas savienībā. Ja kāda no valstīm iebilst pret kādu noteikumu ieviešanu, tad tāds lēmums netiek pieņemts, uzsvēra N. Nazarbajevs.

N. Nazarbajevs ir Kazahstānas prezidents kopš PSRS sabrukuma un valsts neatkarības iegūšanas 1991. gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas