Kazahstānā 97% vēlētāju nobalsojuši par prezidentu, kas amatā ir jau 25 gadus

0 komentāri

Bez pārsteigumiem beigušās prezidenta vēlēšanas Kazahstānā, jo tajās pārliecinoši uzvarējis līdzšinējais valsts galva Nursultans Nazarbajevs, kurš šo amatu ieņem jau 25 gadus.

Neoficiālie rezultāti liecina, ka par viņu nobalsojuši 97% vēlētāju, turklāt balsotāju aktivitāte bijusi rekordaugsta.

Šaubas, ka Nazarbajevs prezidenta amatu ieņems arī piekto termiņu, bija tikai retajam. Viņš ir Kazahstānas prezidents kopš 1991. gada, tikmēr cilvēktiesību aktīvisti apsūdz viņu autoritārā vadības stilā un sistemātiskā opozīcijas apspiešanā.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas