Kaujinieku kontrolētās Donbasa teritorijas pametis rekordliels bēgļu skaits

0 komentāri

Diennakts laikā kaujinieku kontrolētās Donbasa teritorijas pametis rekordliels bēgļu skaits – 5677 cilvēki, trešdien pavēstīja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes preses pārstāvis Andrijs Lisenko.

“Pēdējās diennakts laikā fiksēts rekordliels bēgļu skaits no pagaidu okupētajām teritorijām Donbasā. To daudzums sasniedz 5677 cilvēkus,” paziņoja Lisenko, norādot, ka tas ir desmit reizes vairāk nekā vidēji diennaktī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ukrainas prezidents Petro Porošenko 14. novembrī deva rīkojumu pārtraukt visu valsts sabiedrisko pakalpojumu sniegšanu Krievijas atbalstīto bruņoto bandu kontrolētajās teritorijās.

Rīkojums attiecās uz tādām valsts iestādēm kā skolas, slimnīcas un glābšanas dienesti.

Valdība izdevusi rīkojumu apturēt budžeta iestāžu finansēšanu un sociālo pabalstu, tostarp pensiju, izmaksu.

Savukārt otrdien Ukrainas centrālā banka deva rīkojumu visām bankām apturēt savas operācijas bruņoto bandu kontrolētajās teritorijās, un trešdien tur pārstājuši darboties bankomāti, uzņēmumi vairs nepieņem kredītkartes un bankas neizsniedz skaidru naudu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas