Kaujas Ukrainas austrumos! Dzīvību zaudējis viens karavīrs un četri civiliedzīvotāji

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī pretterorisma operācijas zonā Austrumukrainā karadarībā gājis bojā viens Ukrainas armijas karavīrs un septiņi tikuši ievainoti, pavēstīja prezidenta pārstāvis pretterorisma operācijas jautājumos Oleksandrs Motuzjaniks.

Savukārt prokrievisko kaujinieku artilērijas ugunij trāpot apdzīvotām vietām, nogalināti četri civiliedzīvotāji un vēl četri ievainoti. Viens no ievainotajiem ir 2006. gadā dzimusi meitenīte, pavēstīja Ukrainas Iekšlietu ministrijas Doņeckas reģiona preses dienests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaujinieki atklājuši uguni uz Avdejevku, Marjinku, Krasnogovorku un citām apdzīvotām vietām Doņeckas apkārtnē. Cietušo skaits joprojām tiek precizēts, vēsta Iekšlietu ministrijas pārstāvji.

Tikmēr prokrievisko kaujinieku pārstāvji pavēstījuši, ka artilērijas uguns trāpījusi slimnīcai Doņeckā, kurā gājis bojā viens cilvēks un ievainota kāda ārste. Teroristi ziņo, ka vēl viens civiliedzīvotājs gājis bojā viņu kontrolētajās teritorijās Doņeckas nomalē.

“Situācija Doņeckas apkārtnē ir ievērojami pasliktinājusies, un kaujas pie Peskiem un Avdejevkas norit gandrīz 24 stundas diennaktī,” atzina Motuzjaniks.

Abas puses apsūdz viena otru smago ieroču izmantošanā, kuri saskaņā ar Minskas vienošanos jau sen bija jāatvelk no frontes.

Ukrainas puse vēsta, ka prokrievisko kaujinieku uzbrukumu naktī uz 19. jūliju izdevies apturēt vien piedraudot vērsties pie Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) un vest atpakaļ uz fronti atvilktos smagos ieročus.

Teroristi Ukrainas pusei piedraudējuši “nolīdzināt ar zemi” Avdejevku, ja netiks pārtraukta uguns uz viņu pozīcijām.

Savukārt EDSO svētdien vēstīja, ka prokrieviskie kaujinieki paziņojuši, ka atvilks smagos ieročus no frontes, nosaucot to par “savu miera iniciatīvu”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas