Kaujās Ukrainā dzīvību zaudējuši 19 karavīri

0 komentāri

19 Ukrainas karavīri gājuši bojā, cīnoties ar prokrieviskajiem kaujiniekiem par stratēģiski svarīgās Ilovaiskas pilsētas kontroli uz austrumiem no Doņeckas – tā šodien paziņoja Ukrainas armijas pārstāvji. Ilovaiska atrodas pie ceļa, kas ved uz Luhansku, kas ir nemiernieku kontrolē.

Tikmēr Ukrainas muitnieki pārbauda kravas automašīnas, kas ar Krievijas humānās palīdzības kravu atrodas pie Ukrainas robežas. Palīdzība domāta civiliedzīvotājiem aplenktajā Luhanskā, taču konvojs jau vairākas dienas stāv uz vietas.

Kopumā konvojā ir 270 kravas automašīnas. Tās izbrauca no Maskavas 12. augustā un šobrīd atrodas pie Krievijas pilsētas Kamenskas Šahtinskas. Tiek ziņots, ka tajās atrodas apmēram divi tūkstoši tonnu humānās palīdzības.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas