Katoļu priesteri drīkstēs piedot grēkus sievietēm, kas veikušas abortus

1 komentārs

Romas pāvests mīkstinājis katoļu baznīcas nostāju abortu jautājumā. Proti, pāvests Francisks paziņojis, ka katoļu priesteri turpmāk drīkstēs piedot grēkus sievietēm, kuras veikušas abortu, un ārstiem, kuri šo procedūru veikuši.

Līdz šim katoļu baznīcas nostāja abortu jautājumā bija kategoriski noliedzoša, un to veicēji tika automātiski izslēgti no baznīcas. Tikai īpaši retos gadījumos katoļu bīskapi varēja pieņemt lēmumu par šādu grēku piedošanu. Taču tagad pāvests devis šādas tiesības visiem priesteriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pāvests Francisks atzīst, ka viņam ir nācies sastapt sievietes, kurām aborts bijusi vienīgā izeja.

Foto:

Jāpiebilst, ka šis nav pirmais gadījums, kad Francisks mīkstina Katoļu baznīcas konservatīvo nostāju kādā jautājumā. Pirms pāris gadiem, atbildot uz jautājumu par baznīcas attieksmi pret homoseksualitāti, pāvests atbildēja – kas es tāds, lai tiesātu?

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ilva Jūrkalne
    0

    Ilva Jūrkalne

    Grēkus var piedot tikai Dievs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! un neviens cits-cilvēks, Dievam nav vietnieku kā to grib pateikt Roma-katoļi

    07.12.2015 03:49

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas