Katalonijas reģiona premjeram jāstājas tiesas priekšā balsojuma par atdalīšanos no Spānijas dēļ

0 komentāri

Spānijas Katalonijas reģiona premjerministrs Artūrs Mass stājies tiesas priekšā saistībā ar apsūdzībām par likuma pārkāpšanu, pērn sarīkojot simbolisku balsojumu par reģiona neatkarību no Spānijas.

Mass pagājušajā gadā bija iecerējis rīkot referendumu par Katalonijas neatkarību, taču kad Spānijas tiesa to aizliedza – tika sarīkota neoficiāla tautas nobalsošana. Premjeram, ierodoties tiesas namā, viņu sagaidīja vairāki tūkstoši atbalstītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Masa atbalstītāji lietu uzskata par politiski motivētu un apsūdz Spānijas varasiestādes, ka tās cenšas izjaukt viņa plānus par Katalonijas atdalīšanos no Spānijas.

“Viņš riskēja ar visu. Uzlika uz galda visas kārtis. Tādēļ esam šeit. Mēs gribam, lai  viņš kļūtu par nākamo Katalonijas prezidentu,” domā Barselonas iedzīvotāja Nurija Orsa. Premjers tiesā paziņoja, ka pilnībā ir atbildīgs par šo balsojumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas