Katalonija gatava vienpusēji pasludināt neatkarību

0 komentāri

Par gatavību pasludināt vienpusēju neatkarību paziņojuši Katalonijas separātisti. Šādu soli katalāņi gatavi spert, ja Madride bloķēs viņu atdalīšanās centienus.

Septembrī Spānijā notiks reģionālās vēlēšanas, un uz atdalīšanos noskaņotās Katalonijas partijas cer šajā nobalsošanā gūt panākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reģiona līderi vēlas rīkot līdzīgu referendumu, kāds pērn notika Skotijā par atdalīšanos no Lielbritānijas. Pret bagātā apgabala neatkarību stingri iestājas Spānijas valdība.

Premjerministrs kategoriski paziņojis, ka Katalonija neatkarību neiegūs, atsaucoties uz konstitūciju, kas paredz iespējas apturēt reģiona autonomiju. Jaunākās sabiedriskās domas aptaujas gan liecina, ka pret atdalīšanos iebilst lielākā daļa Katalonijas iedzīvotāju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas